Prosjektet er drevet av

World Wide Narrative AS, en kreativ lab for samfunnsinnovasjon:

Therese Byhring: therese@worldwidenarrative.com // 97703822
Merete Grimeland: merete@worldwidenarrative.com // 95860026
Twitter: https://twitter.com/wwnarrative @wwnarrative
Facebook: https://www.facebook.com/WorldWideNarrative

worldwidenarrative.com

Vi holder til på Mesh, Norges kuleste gründerhus.
Tordenskioldsgate 3, Oslo

Hvis du lurer på noe eller har kommentarer, tips eller bare noe du vil si til oss, så ta gjerne kontakt.

Vil du se mer av heltene?

Nattens helter:

Twitter: twitter.com/nattenshelter @nattenshelter
Facebook: facebook.com/nattenshelter

Michelle: michelle@nattenshelter.no
Andreas: andreas@nattenshelter.no
Ida: ida@nattenshelter.no
Kasper: kasper@nattenshelter.no

Filmer kan ses på både Youtube og Vimeo